Cailap Cup, Cailap KilpaCup ja Cailap Stara

Joukkuevoimistelu / 8-10-vuotiaat välineohjelma

Kilpailijat:
Luokka on tilassa: Valmis. Osallistujat esitetään tulosjärjestyksessä.

#Kilpailija/SeuraKat.Yhteensä
-- Iris Kids I
RaIsku
Alivuotila Iida, Karjalainen Erin, Lehtinen Nea, Pogosova Eveliina, Pollari Sanni, Repo Salla, Rinne Minja, Sillanpää Sanni
-- Sanix Kids Syda I
TuPy
Aro Amanda, Can Adile, Hurme Jenna, Jämsen Emilia, Jämsen Ilona, Kaistaniemi Janna, Rautiainen Amanda, Rintala Vilhelmiina, Vaks Mirell, Virtanen Hilla
-- Flex Minit II
TuJy
Grönlund Julia, Häkkilä Lumi-Titta, Laurinen Linnea, Mikkola Vivi-Sofia, Pyykönen Aida, Ristseppä Taika-Tuuli, Ronkainen Martta, Ruohola Sofia, Viikari Sofia, Yrjänheikki Emmi
-- Gloria Vega II
PNV
Fomina Sofia, Karola Jade, Kosola Venla, Latvanen Sara, Luotonen Filippa, Mattila Emilia, Rautelin Lotte, Rummukainen Olivia, Siilanen Emilia, Vuorinen Varpu
-- Team Isla II
LaTy
Aaltonen Siiri, Anzovino Lilia, Kuutti Nele, Laaksonen Lotta, Metsäranta Josefiina, Nyholm Lily, Salmi Pihla, Sundqvist Iida, Unkila Ronja, Vähätalo Emilia
-- Dava III
TTNV
Hirvonen Aurora, Kivelä Meeri, Niukkanen Kaisla, Palonen Stella, Peltonen Ella, Saarela Veera, Tervo Enni, Tommila Anna
-- Isla 09 IV
LaTy
Aaltonen Iines, Bjon Edith, Bjon Hilda, Leo Carla, Pönni Tuuli, Rauhala Juuli, Riionheimo Oona, Salmi Sade, Soinila Anna, Vasama Eveliina
-- Isla 10 IV
LaTy
Axelin Ada, dora parkatti, emilia isomaa, Kallio Essi, Knuutinen Olga, Koivikko Kerttu, Peuravaara Sofi, Tuominen Erika, Ylänen Ella
-- Alixia Alfa V
RaJu
Halonen Miisa, Himanen Unna, Ilmasti Alma, Koskinen Sara, Maliranta Emma, Raak Rianna, Rantanen Kiia, Rasi Peppi, Saarisalo Aava, Tanhuanpää Siiri, Töykkälä Vilma
-- Diorit V
TNV
Ämmälä Fiia, Kivisalo Venla, Kuusikko Vilma, Lähde Julia, Laihinen Jasmin, Lyytikäinen Milla, Rounas Inka, Salonen Kerttu, Soininen Eerika, Tuohi Milla
-- Sydia V
TuPy
Ilhan Aleyna, Jokisaari Ilona, Juutinen Jemina, Klemola Elviira, Qorri Angjelina, Raita Mirella, Selimi Bleona, Tainio Eveliina
-- Dreea VI
TTNV
Eerola Ella, Hoppu Henriikka, Lappalainen Sanni, Lattunen Siiri, Mongkol Oona, Pirttijärvi Asta, Saarela Ada, Salonen Lotta-Sofia, Siltanen Vilma, Uusitalo Pinja
-- Iolia VI
TuUL
Koivisto Aada, Laine Ella, Laine Linnea, Lankinen Liina, Lehtonen Rebekka, Mattila Aada, Paulin Oona, Pihlström Minea, Tervo Emilia
-- Jadeliinat VI
HämVs
Hujo Anni, Karevaara Nelli, Lyytinen Anni, Maalehto Venla, Naapuri Elma, Peltonen Kerttu, Peltotalo Alma, Ranimaa Saana, Sundholm Jasmin, Tolsa Helmi, Viitamäki Iina
-- Odessa VII
RaJu
Eko Iida, Kinnunen Neea, Koivumäki Enni, Mussaari Sara, Mutikainen Aino, Niittyinperä Elsa, Saario Vanda, Salminen Iida, Tamminen Erika, Vähä-Koskela Viola
-- Point Minit VII
TuJy
Äärinen Josefiina, Berg Maija, Cornet Iida, Kaisti Viena, Kivijärvi Vivian, Linde Lilja-, Niemelä Velma, Suominen Kerttu
-- Taika VII
FNV
Kivelä Olga, Koivula Alisa, Koskela Frida, Lehtoranta Helmi, Leikkilä Hilla, Levokoski Varpu, Mäenhovi Mandi, Mandelin Isabella, Moisio Netta, Rantanen Kerttu, Saarela Omelia
-- Adoria IX
TRV
Chiru Allegra, Kulju Ella, Parviainen Sonja, Pesonen Ilona, Rinesa Beqiri, Roisko Aava-Sofian, Suvi Lisandra